Klaipėdos g. 31, Klaipėda, LT-92354, Tel.Faks.: (8 46) 48 15 40

7. 13:50-14:35

Patyčių dėžutė
Apklausos

Kiek laiko skiriate namų darbams atlikti?

Apklausos rezultatai

Kraunasi ... Kraunasi ...

MATEMATIKOS MOKYTOJAS

Tauralaukio progimnazija skelbia atranką matematikos mokytojo pareigybei užimti. Neterminuota darbo sutartis.

Siūlome:

Matematikos pamokos 6-7 klasėse – 0,4 etato.

Atlyginimas priklauso nuo turimo išsilavinimo, pedagoginio darbo stažo ir kvalifikacinės kategorijos.

*matematikos programos žinojimas;

*geras lietuvių kalbos mokėjimas, jos mokėjimo lygis turi atitikti teisės aktais nustatytus    valstybinės kalbos mokėjimo standartus;

*mokėjimas pagal kompetenciją savo darbe taikyti ugdymą reglamentuojančius teisės aktus;

*mokėjimas planuoti ir organizuoti savo veiklą, spręsti iškilusias problemas ir konfliktus, dirbti komandoje;

*gebėjimas kaupti, sisteminti, apibendrinti informaciją, rengti analizes bei išvadas;

Privalumai:

* darbo patirtis mokant matematikos;

Dokumentų priėmimas:

Dokumentų priėmimas vykdomas vadovaujantis „Mokytojų priėmimo ir atleidimo iš darbo tvarkos aprašo“, patvirtinto Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministro 2011 m. rugsėjo 15 d. įsakymu Nr.V-1680, reikalavimais.

• pedagogo kvalifikaciją patvirtinančio dokumento kopiją.

Dokumentus pretendentas gali pateikti asmeniškai, arba siųsti registruotu laišku adresu Tauralaukio progimnazija, Klaipėdos g.31, LT-92354, Klaipėda.

El. paštas: info@ tauralaukiomokykla.lt

Atranka į paskelbtas laisvas darbo vietas bus vykdoma 2021-08-16 d. Pretendentai bus informuoti telefonu, nurodytu pateiktame prašyme.

BIOLOGJOS MOKYTOJAS

Tauralaukio progimnazija skelbia atranką biologijos mokytojo pareigybei užimti. Neterminuota darbo sutartis.

Siūlome:

Gamtos ir žmogaus 5-6 klasėse  – 6 pamokos bei biologijos  pamokos 7-8 klasėse  3 pamokos ir 2 neformaliojo švietimo valandos – 0,4 etato.

*aukštasis išsilavinimas ir pedagogo kvalifikacinė kategorija;

*gamtos ir žmogaus bei biologijos programos žinojimas;

Privalumai:

* darbo patirtis mokant gamtos ir žmogaus bei biologijos disciplinų;

TECHNOLOGIJŲ  MOKYTOJAS

Tauralaukio progimnazija skelbia atranką technologijų mokytojo pareigybei užimti. Neterminuota darbo sutartis.

Siūlome:

Technologijų pamokos 7-8 klasėse – 0,20 etato.

*technologijų programos žinojimas;

Privalumai:

* darbo patirtis mokant technologijų;

IKIMOKYKLINIO UGDYMO MOKYTOJAS

Tauralaukio progimnazija skelbia atranką ikimokyklinio ugdymo mokytojo pareigybei užimti. Neterminuota darbo sutartis.

Siūlome:

Darbą su ikimokyklinio ugdymo grupės vaikais 1 etatas.

*ikimokyklinio ugdymo programos žinojimas;

Privalumai:

* darbo patirtis su ikimokyklinio ugdymo vaikais;

* kūrybiškumas, iniciatyvumas, gebėjimas bendrauti su vaikais;

El. paštas: info@ tauralaukiomokykla.lt

Projektas „MOKYKLŲ APRŪPINIMAS GAMTOS IR TECHNOLOGINIŲ MOKSLŲ PRIEMONĖMIS“
STEIGĖJAS
SVARBU