Klaipėdos g. 31, Klaipėda, LT-92354, Tel.Faks.: (8 46) 48 15 40
 

 Biudžetinė įstaiga.
 Bendrojo ugdymo mokykla
 Įstaigos kodas – 291792710
Pamokų laikas

1. 08:00-08:45

2. 08:55-09:40

3. 09:50-10:35

4. 10:55-11:40

5. 12:00-12:45

6. 12:55-13:40

7. 13:50-14:35

Apklausos

Kiek laiko skiriate namų darbams atlikti?

Apklausos rezultatai

Kraunasi ... Kraunasi ...
KLAIPĖDOS TAURALAUKIO PROGIMNAZIJOS

                                                        1–4 KLASIŲ PAMOKŲ TVARKARAŠTIS 2018–2019 M. M.

                                                                         PIRMADIENIS

Nr. 1a klasė 1b klasė 2a klasė 2g klasė 3a klasė 3b klasė 4 klasė
1. Matematika Lietuvių kalba Matematika Muzika Lietuvių kalba Anglų kalba Kūno kultūra
2. Lietuvių kalba Lietuvių kalba Lietuvių kalba Matematika Lietuvių kalba Kūno kultūra Lietuvių kalba
3. Kūno kultūra Matematika Lietuvių kalba Lietuvių kalba Matematika Lietuvių kalba Lietuvių kalba
4. Lietuvių kalba Dailė ir technologijos Pasaulio pažinimas Lietuvių kalba Dailė ir technologijos Matematika Pasaulio pažinimas
5.   Dailė ir technologijos Klasės valandėlė Klasės valandėlė Soc. įg. "Laikas kartu"  Klasės valandėlė

Dailė ir technologijos

6. 

 

  Kūno kultūra Kūno kultūra    

 

 
                                                                        ANTRADIENIS
 
Nr. 1a klasė 1b klasė

2a  klasė   

2g klasė 3a klasė 3b klasė 4 klasė
1. Matematika Matematika Lietuvių kalba   Anglų kalba Kūno kultūra Matematika Matematika
2. Lietuvių kalba Muzika

Anglų kalba  

Kūno kultūra Anglų kalba Lietuvių kalba Muzika
3. Muzika Kūno kultūra Matematika  Matematika Lietuvių kalba Lietuvių kalba Anglų kalba
4. Kūno kultūra Lietuvių kalba Muzika  Lietuvių kalba Matematika Pasaulio pažinimas Lietuvių kalba
5. Dailė ir technologijos Pasaulio pažinimas Lietuvių kalba Pasaulio pažinimas Muzika Muzika Kūno kultūra
6. Soc. įg. "Laikas kartu"       Klasės valandėlė    


                                                                       TREČIADIENIS

Nr. 1a klasė 1b klasė 2a klasė 2g klasė 3a klasė 3b klasė 4 klasė
1. Matematika Lietuvių kalba Matematika Matematika Etika/tikyba Matematika Anglų kalba
2. Šokis Lietuvių kalba Anglų kalba Etika/tikyba Anglų kalba Lietuvių kalba Lietuvių kalba
3. Lietuvių kalba Šokis  Lietuvių kalba Lietuvių kalba Lietuvių kalba Lietuvių kalba Lietuvių kalba
4. Lietuvių kalba Matematika  Šokis Lietuvių kalba Matematika Pasaulio pažinimas Matematika
5. Pasaulio pažinimas Pasaulio pažinimas   Šokis Dailė ir technologijos Dailė ir technologijos Dailė ir technologijos
6.              

                                                                     KETVIRTADIENIS

Nr. 1a klasė 1b klasė 2a klasė 2g klasė 3a klasė 3b klasė 4 klasė
1. Matematika Muzika Lietuvių kalba Matematika Lietuvių kalba Kūno kultūra Muzika
2. Lietuvių kalba Matematika Pasaulio pažinimas Muzika Kūno kultūra Anglų kalba Lietuvių kalba
3. Muzika Lietuvių kalba Kūno kultūra Lietuvių kalba Matematika Matematika Pasaulio pažinimas
4. Lietuvių kalba Lietuvių kalba Matematika Anglų kalba Muzika Lietuvių kalba Matematika
5. Dailė ir technologijos Klasės valandėlė

Muzika

  Pasaulio pažinimas Muzika Klasės valandėlė

6.

          Soc. įg. "Laikas kartu"  

                                                                           PENKTADIENIS

Nr. 1a klasė 1b klasė 2a klasė 2g klasė 3a klasė 3b klasė 4 klasė
1. Lietuvių kalba Kūno kultūra Lietuvių kalba Pasaulio pažinimas Lietuvių kalba Lietuvių kalba Etika/tikyba
2. Matematika Lietuvių kalba Etika/tikyba Lietuvių kalba Šokis Matematika Lietuvių kalba
3. Etika/tikyba Matematika Dailė ir technologijos Dailė ir technologijos Lietuvių kalba Šokis Matematika
4. Pasaulio pažinimas Etika/tikyba Dailė ir technologijos Dailė ir technologijos Matematika Dailė ir technologijos Šokis
5. Klasės valandėlė Soc. įg. "Laikas kartu" Soc. įg. "Laikas kartu" Soc. įg. "Laikas kartu" Pasaulio pažinimas Etika/tikyba Soc. įg. "Laikas kartu"
               
 

                                                           58 KLASIŲ PAMOKŲ TVARKARAŠTIS 2018-2019 M. M.  

PIRMADIENIS

 

5 klasė

6 klasė

7 klasė

8 klasė

1.

Lietuvių kalba

Dailė

 

Rusų kalba / vokiečių kalba

Chemija

2.

Žmogaus sauga

 

Lietuvių kalba

Dailė

Anglų kalba

3.

Anglų kalba

Lietuvių kalba

Programa "Lions Quest" 

Dailė

4.

Dailė

Anglų kalba

Lietuvių kalba

Kūno kultūra

5.

Kūno kultūra

Muzika

Anglų kalba

Lietuvių kalba

6.

Klasės valandėlė

Kūno kultūra

Muzika

Klasės valandėlė

7.

Anglų kalba*

Anglų kalba*

Kūno kultūra

 

ANTRADIENIS

 

5 klasė

6 klasė

7 klasė

8 klasė

1.

Informacinės technol. Igr.

Rusų kalba / vokiečių kalba

Lietuvių kalba

Istorija

2.

Matematika

Lietuvių kalba

Biologija

Rusų kalba Igr. /

programa "Lions Quest"

II gr.

3.

Lietuvių kalba

Matematika

Istorija

Rusų kalba II gr /

programa "Lions Quest" I gr.

4.

Lietuvių kalba

Anglų kalba

Matematika

Biologija

5.

Gamta ir žmogus

Istorija

Anglų kalba

Matematika

6.

Istorija

Gamta ir žmogus

Klasė valandėlė

Lietuvių kalba

7.

Lietuvių kalba* / matematika*

Lietuvių kalba* / matematika*

Anglų kalba*

Anglų kalba*

TREČIADIENIS

 

5 klasė

6 klasė

7 klasė

8 klasė

1.

Gamta

Informacinės technol. Igr. 

Geografija

Chemija

2.

Matematika

Gamta 

Lietuvių kalba

Geografija

3.

Lietuvių kalba

Geografija

Biologija

Matematika

4.

Etika / tikyba

Matematika

Lietuvių kalba

Anglų kalba

5.

Anglų kalba

Lietuvių kalba

Matematika

Etika / tikyba

6.

Informacinės technol. II gr. 

Anglų kalba

Etika/tikyba

Lietuvių kalba

7.

 

Etika / tikyba

Lietuvių kalba* /

matematika*

Lietuvių kalba* / 

matematika*

KETVIRTADIENIS

 

5 klasė

6 klasė

7 klasė

8 klasė

1.

Anglų kalba

Rusų kalba / vokiečių kalba

Matematika

Lietuvių kalba

2.

Muzika

Matematika

Rusų kalba / vokiečių kalba

Lietuvių kalba

3.

Matematika

Programa "Lions Quest"

Lietuvių kalba

Anglų kalba

4.

Lietuvių kalba

Kūno kultūra

Žmogaus sauga

Matematika

5.

Kūno kultūra

Lietuvių kalba

Anglų kalba

Rusų kalba I gr. /

informacinės technol. II gr.

6.

Programa "Lions Quest"

Klasės valandėlė

Kūno kultūra

Rusų kalba II gr. / 

informacinės technol. I gr.

7.

 

 

Informacinės technol. I gr.

Kūno kultūra

PENKTADIENIS

 

5 klasė

6 klasė

7 klasė

8 klasė

1.

Technologijos

Geografija

 

Informacinės technol. II gr.

Fizika

2.

Technologijos

Matematika

Geografija

Fizika

3.

Istorija

Technologijos

Matematika

Geografija

4.

Matematika

Technologijos

Fizika

Istorija

5.

Šokis

Istorija

Technologijos

Matematika

6.

 

Informacinės technol. IIgr.

Technologijos

Muzika

7.

 

 

Istorija

Technologijos

 
PARTNERIAI
PARTNERIAI