Klaipėdos g. 31, Klaipėda, LT-92354, Tel.Faks.: (8 46) 48 15 40
 

 Biudžetinė įstaiga.
 Bendrojo ugdymo mokykla
 Įstaigos kodas – 291792710
Pamokų laikas

1. 08:00-08:45

2. 08:55-09:40

3. 09:50-10:35

4. 10:55-11:40

5. 12:00-12:45

6. 12:55-13:40

7. 13:50-14:35

Patyčių dėžutė
Patyčių dėžutė
Apklausos

Kiek laiko skiriate namų darbams atlikti?

Apklausos rezultatai

Kraunasi ... Kraunasi ...

Sveikiname mūsų mokyklos mokinius, puikiai pasirodžiusius tarptautiniame informacinių technologijų konkurse „BEBRAS“

 

    Šių metų  lapkričio 8-11 d. būrys 5-8 klasių mokinių dalyvavo informacinių technologijų konkurse ,,Bebras". „ BEBRAS“ – tai informatikos ir informatinio mąstymo konkursas, kurio tikslas – atskleisti mokiniams ir mokytojams informatikos mokslo grožį, supažindinti su pagrindinėmis informatikos ir informacinių technologijų sąvokomis, motyvuoti gilintis į modernius informatikos ir inžinerijos sprendimų metodus. Varžybos pradėtos rengti 2004 metais Lietuvos iniciatyva, po metų tapo tarptautinėmis.

Šiais metais šis konkursas ypatingai dosnus buvo mūsų mokyklos mokiniams.  

5 klasė. Titas Žilevičius respublikoje 5 klasių grupėje užėmė III-iąją vietą, o Gabija Daubarytė – IV-ąją vietą, bei Gertrūda Mostavičiūtė ir Gabija Gedrimaitė pateko į respublikos penkiasdešimtuką.

6 klasė. Geriausiai pasisekė Urtei Gedvilaitei, kuri respublikoje 6-ų klasių grupėje užėmė I-ąją vietą, bei Laurai Tarozaitei, užėmusiai VI-ąją vietą. Alanas Ivanovas pateko į respublikos penkiasdešimtuką.

8 klasė. Vaiva Aleknavičiūtė respublikoje 8 klasių grupėje užėmė III-ąją vietą. Greta Pargaliauskaitė pateko į respublikos penkiasdešimtuką.

Nugalėtojai kviečiami į konkurso „Bebras“ apdovanojimo šventę.

Citata iš laiško: „Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerija, Vilniaus universitetas ir Ugdymo plėtotės centras 2016 m. lapkričio 26 d. organizuoja konkurso „Bebras“ apdovanojimų šventę, kuri vyks parodos „Mokykla 2016“ metu Litexpo parodų rūmuose (Laisvės pr. 5, Vilnius), 5.1 salėje. Į apdovanojimų šventę kviečiami daugiausiai savo amžiaus grupėje taškų surinkę mokiniai ir jų mokytojai. Šiems mokiniams ir jų mokytojams bilietus į parodą „Mokykla 2016“ dovanoja A. Guogos paramos fondas.“  

Kviečiamų mokinių sąrašas.

 Dėkojame matematikos–informacinių technologijų mokytojai Almai Maskolaitienei.

Projektas „MOKYKLŲ APRŪPINIMAS GAMTOS IR TECHNOLOGINIŲ MOKSLŲ PRIEMONĖMIS“
Projektas „MOKYKLŲ APRŪPINIMAS GAMTOS IR TECHNOLOGINIŲ MOKSLŲ PRIEMONĖMIS“
STEIGĖJAS
STEIGĖJAS
SVARBU
SVARBU
PARTNERIAI
PARTNERIAI