Klaipėdos g. 31, Klaipėda, LT-92354, Tel.Faks.: +370 46 481 540
 

 Biudžetinė įstaiga.
 Bendrojo ugdymo mokykla
 Įstaigos kodas – 291792710
Pamokų laikas

1. 08:00-08:45

2. 08:55-09:40

3. 09:50-10:35

4. 10:55-11:40

5. 12:00-12:45

6. 12:55-13:40

7. 13:50-14:35

Patyčių dėžutė
Patyčių dėžutė
Apklausos

Kiek laiko skiriate namų darbams atlikti?

Apklausos rezultatai

Kraunasi ... Kraunasi ...

Pradedamas įgyvendinti naujas  Erasmus+  programos projektas

“NEWS: New Skills New Schools” Common Standarts and Skills in Education

   Nuo 2017 m. Tauralaukio progimnazijoje pradedamas įgyvendinti naująs Erasmus+ programos projektas “NEWS: New Skills New Schools” Common Standarts and Skills in Education, Nr. 2017-1-IT02-KA219-036511_7.  Šio  projekto tikslas – surinkti gerąją tarptautinę patirtį apie naujus mokymo metodus, naujus  įgūdžius, kuriuos mokytojai ir mokiniai galėtų įgyti vykdydami tarptautinį projektą. Projekte dalyvauja 7 mokyklos iš Italijos, Suomijos, Graikijos, Lietuvos, Lenkijos, Rumunijos  ir  Ispanijos.  Projektas yra finansuojamas iš Erasmus+ programos ir remiamas Europos Komisijos. Lietuvoje programą administruoja Švietimo mainų paramos fondas.

Projekto veikloje dalyvauja 4-14 metų mokiniai.

Projekto bendravimo kalba – anglų kalba.

Projektas truks iki 2019 m. rugpjūčio 31 d.

Šiuo projektu siekiama geriausią gerąją tarptautinę patirtį panaudoti siekiant ugdymo turinį padaryti šiuolaikišką, įdomų mokiniams.

Projekto metu kiekvienos šalies partnerės atstovai pristatys savo mokykloje pamokose  naudojamus naujus, šiuolaikiškus metodus. Projekto partneriai bendradarbiaudami vieni su kitais pažins partnerių šalis, jų kultūrą, istoriją.

Projekto dalyviai naudoja bendrai visų sukurtą interneto svetainę, bendrauja naudodami Skype programą, elektroninį paštą. Kiekvienoje partnerių mokykloje bus įrengtas stendas “NEWS: New Skills New Schools” Common Standarts and Skills in Education.

Projekto svetainė https://neweducationskills.blogspot.lt/p/lithuania.html

Pirmasis  Erasmus + projekto partnerių susitikimas Italijoje

Spalio 15–20 d.

Spalio 15–20  dienomis Latina mieste Italijoje  vyko pirmasis Erasmus+ mokyklų strateginės partnerystės  projekto „ NEWS: New Skills New Schools” partnerių susitikimas. Jame dalyvavo anglų kalbos mokytojos Ingrida Lekstutienė ir Daiva Buknienė.

Susitikimo  metu buvo planuojama dviejų metų veikla, aptarti siektini rezultatai. Viešėdamos Italijoje mokytojos turėjo galimybę iš arčiau susipažinti su Italijos švietimo sistema, lankėsi  Benito Mussolini 1932 m. birželio 30 d. įkurtame Latina mieste,  aplankė Romą, kartu su partneriais dalyvavo dalykiniuose  susitikimuose su Latina ir Romos miestų merais, lankėsi  Italijos Švietimo ministerijoje, kur  susitiko su švietimo atstovais.

Dalyvavimas susitikime  suteikė daug progų pažinti kitas kultūras ir praplėtė akiratį. Bendraudamos su kolegomis iš šešių Europos šalių pedagogės turėjo galimybę palyginti, su kokiais švietimo iššūkiais  yra susiduriama Europoje ir  pasidalinti gerąja patirtimi, kaip kurti mokyklą, kurioje gera būti visiems kartu.

latinalatinalatinalatinalatinalatina

Projektas „MOKYKLŲ APRŪPINIMAS GAMTOS IR TECHNOLOGINIŲ MOKSLŲ PRIEMONĖMIS“
Projektas „MOKYKLŲ APRŪPINIMAS GAMTOS IR TECHNOLOGINIŲ MOKSLŲ PRIEMONĖMIS“
STEIGĖJAS
STEIGĖJAS
SVARBU
SVARBU
PARTNERIAI
PARTNERIAI