Klaipėdos g. 31, Klaipėda, LT-92354, Tel.Faks.: (8 46) 48 15 40
 

 Biudžetinė įstaiga.
 Bendrojo ugdymo mokykla
 Įstaigos kodas – 291792710
Pamokų laikas

1. 08:00-08:45

2. 08:55-09:40

3. 09:50-10:35

4. 10:55-11:40

5. 12:00-12:45

6. 12:55-13:40

7. 13:50-14:35

Apklausos

Kiek laiko skiriate namų darbams atlikti?

Apklausos rezultatai

Kraunasi ... Kraunasi ...
KLAIPĖDOS TAURALAUKIO PROGIMNAZIJOS

 

1–4 KLASIŲ PAMOKŲ TVARKARAŠTIS 2017–2018 M. M.

PIRMADIENIS

Nr. 1a klasė 1g klasė 2a klasė 2b klasė 3 klasė 4a klasė 4b klasė
1. Klasės valandėlė Muzika Lietuvių kalba Matematika Klasės valandėlė Kūno kultūra Anglų kalba
2. Lietuvių kalba Matematika Lietuvių kalba Lietuvių kalba Lietuvių kalba Matematika Matematika
3. Lietuvių kalba Lietuvių kalba Matematika Lietuvių kalba Lietuvių kalba Lietuvių kalba Lietuvių kalba
4. Matematika Lietuvių kalba Dailė ir technologijos Pasaulio pažinimas Matematika Lietuvių kalba Pasaulio pažinimas
5. Pasaulio pažinimas Klasės valandėlė Klasės valandėlė Klasės valandėlė Anglų kalba  Programa "Lions Quest"

 

 
ANTRADIENIS
Nr. 1a klasė 1g klasė 2a klasė     2b klasė 3 klasė 4a klasė 4b klasė
1. Matematika Kūno kultūra Lietuvių kalba   Muzika Lietuvių kalba Matematika Lietuvių kalba
2. Muzika Matematika

Lietuvių kalba   

Matematika Kūno kultūra Lietuvių kalba Lietuvių kalba
3. Kūno kultūra Lietuvių kalba Muzika Anglų  kalba Matematika Pasaulio pažinimas Matematika
4. Lietuvių kalba Lietuvių kalba Anglų  kalba    Lietuvių kalba Pasaulio pažinimas Dailė technologijos Kūno kultūra
5. Lietuvių kalba Pasaulio pažinimas Kūno kultūra Dailė ir technologijos Muzika   Programa "Lions Quest"
6.       Kūno kultūra      


TREČIADIENIS

Nr. 1a klasė 1g klasė 2a klasė 2b klasė 3 klasė 4a klasė 4b klasė
1. Lietuvių kalba Etika/tikyba Kūno kultūra Lietuvių kalba Matematika Matematika Muzika
2. Lietuvių kalba Matematika Matematika Kūno kultūra Anglų kalba Muzika Lietuvių kalba
3. Šokis Lietuvių kalba Lietuvių kalba Anglų kalba Lietuvių kalba Lietuvių kalba Lietuvių kalba
4. Matematika Šokis Anglų kalba Matematika Lietuvių kalba Klasės valandėlė Matematika
5. Programa "Lions Quest" Lietuvių kalba Etika/tikyba Pasaulio pažinimas Dailė ir technologijos Anglų kalba Pasaulio pažinimas
6.         Dailė ir technologijos   Šokis

KETVIRTADIENIS

Nr. 1a klasė 1g klasė 2a klasė 2b klasė 3 klasė 4a klasė 4b klasė
1. Matematika Lietuvių kalba Muzika Lietuvių kalba Kūno kultūra Matematika Lietuvių kalba
2. Muzika Muzika Lietuvių kalba Lietuvių kalba Lietuvių kalba Kūno kultūra Matematika
3. Lietuvių kalba Kūno kultūra Matematika Muzika Matematika Lietuvių kalba Muzika
4. Dailė ir technologijos Matematika Pasaulio pažinimas Dailė ir technologijos Muzika Pasaulio pažinimas Anglų kalba
5. Dailė ir technologijos Dailė ir technologijos

Programa "Lions Quest"

Programa "Lions Quest" Programa "Lions Quest" Muzika Klasės valandėlė

PENKTADIENIS

Nr. 1a klasė 1g klasė 2a klasė 2b klasė 3 klasė 4a klasė 4b klasė
1. Etika/tikyba Pasaulio pažinimas Lietuvių kalba Matematika Matematika Anglų kalba Kūno kultūra
2. Kūno kultūra Matematika Matematika Lietuvių kalba Lietuvių kalba Etika/tikyba Lietuvių kalba
3. Pasaulio pažinimas Lietuvių kalba Šokis Etika/tikyba Pasaulio pažinimas Lietuvių kalba Dailė ir technologijos
4. Lietuvių kalba Dailė ir technologijos Dailė ir technologijos Šokis Etika/tikyba Lietuvių kalba Dailė ir technologijos
5. Matematika   Pasaulio pažinimas   Šokis Dailė ir technologijos Etika/tikyba
6.           Šokis  
 

58 KLASIŲ PAMOKŲ TVARKARAŠTIS 2017-2018 M. M.  

PIRMADIENIS

 

5 klasė

6 klasė

7 klasė

8 klasė

1.

Klasės valandėlė

Rusų kalba/vokiečių kalba

Dailė

Chemija

2.

Anglų kalba

Dailė

Kūno kultūra

Lietuvių kalba

3.

Kūno kultūra

Anglų kalba

Rusų kalba Igr./programa "Lions Quest" IIgr.

Dailė

4.

Dailė

Kūno kultūra

Anglų kalba

Rusų kalba Igr./programa "Gyvai" IIgr.

5.

Gamta ir žmogus

Muzika

Rusų kalba II gr./programa "Lions Quest" Igr.

Kūno kultūra

6.

Muzika

Gamta ir žmogus

 

Anglų kalba

7.

 

Informacinės technologijos I gr.

 

Klasės valandėlė

ANTRADIENIS

 

5 klasė

6 klasė

7 klasė

8 klasė

1.

Anglų kalba

Matematika*/lietuvių kalba*

Istorija

Muzika

2.

Lietuvių kalba

Istorija

Matematika

Anglų kalba

3.

Matematika

Lietuvių kalba

Biologija

Istorija

4.

Istorija

Matematika

Lietuvių kalba

Rusų kalba II gr./programa "Gyvai" Igr.

5.

Programa "Lions Quest"

Anglų kalba

Lietuvių kalba

Matematika

6.

Anglų kalba*

Klasės valandėlė

Rusų kalba Igr. /informacinės tech. IIgr

Lietuvių kalba

7.

 

 

Rusų kalba IIgr. /informacinės tech.Igr.

Anglų kalba*

TREČIADIENIS

 

5 klasė

6 klasė

7 klasė

8 klasė

1.

Matematika*

Rusų kalba/vokiečių kalba

Anglų kalba

Chemija

2.

Lietuvių kalba

Matematika

Biologija

Etika/tikyba

3.

Etika/tikyba

Lietuvių kalba

Matematika

Biologija

4.

Gamta ir žmogus

Etika/tikyba

Lietuvių kalba

Matematika

5.

Šokis

Geografija

Lietuvių kalba

Rusų kalba Igr./informacinės tech.IIgr.

6.

Matematika

Gamta ir žmogus

Etika/tikyba

Geografija 

7.

 

 

Geografija

Rusų kalba IIgr./ informacinės tech.Igr.

KETVIRTADIENIS

 

5 klasė

6 klasė

7 klasė

8 klasė

1.

Žmogaus sauga

Lietuvių kalba

Matematika*

Anglų kalba

2.

Anglų kalba

Lietuvių kalba

Matematika

Fizika

3.

Matematika

Anglų kalba

Fizika

Lietuvių kalba

4.

Lietuvių kalba

Matematika

Kūno kultūra

Fizika

5.

Lietuvių kalba

Kūno kultūra

Anglų kalba

Matematika

6.

Kūno kultūra

Programa "Lions Quest"

Klasės valandėlė

Lietuvių kalba*/matematika*

7.

Informacinės technologijos Igr.

Anglų kalba*

Anglų kalba*

Kūno kultūra

PENKTADIENIS

 

5 klasė

6 klasė

7 klasė

8 klasė

1.

Lietuvių kalba

Informacinės technologijos IIgr.

Muzika

Technologijos

2.

Matematika

Technologijos

Istorija

Lietuvių kalba

3.

Istorija

Technologijos

Matematika

Lietuvių kalba

4.

Technologijos

Matematika

Lietuvių kalba

Istorija

5.

Technologijos

Lietuvių kalba

Geografija

Matematika

6.

Informacinės technologijos IIgr.

Istorija

Technologijos

Geografija

7.

 

Geografija

Technologijos

 

 
PARTNERIAI
PARTNERIAI