Klaipėdos g. 31, Klaipėda, LT-92354, Tel.Faks.: +370 46 481 540

7. 13:50-14:35

Patyčių dėžutė
Apklausos

Kiek laiko skiriate namų darbams atlikti?

Apklausos rezultatai

Kraunasi ... Kraunasi ...

Ketvirtadienį Klaipėdos miesto meras Vytautas Grubliauskas apdovanojo mokinių kompiuterinių piešinių konkurso „Sveikas, medi!“ geriausių darbų autorius. Apie tai rašo ir Klaipėdos dienraštis, ir laikraštis „Vakarų ekspresas".

Džiugu, kad tarp prizininkų buvo ir mūsų mokyklos 5 kl. mokinė Gabija Daubarytė, kuri 5-6 kl. amžiaus grupėje užėmė trečiąją vietą. Gabija buvo apdovanota padėkos raštu ir atminimo dovanėlėmis, bei miesto mero palinkėjimu, jog naujosios technologijos neužgožtų vaikų aistros gyvajai gamtai.

Konkursą organizavę organizatoriai džiaugiasi, kad moksleiviai jame noriai dalyvavo – per du mėnesius vertinimui buvo pateikti net 98 darbai. Dalyviai – nuo pirmoko iki abituriento. Moksleiviai iš keturiolikos Klaipėdos miesto bendrojo ugdymo mokyklų kompiuteriu piešdami medžius pademonstravo ypatingą išmonę, kūrybiškumą ir gebėjimą pajausti gamtos grožį. Išrinkti devyni geriausi piešiniai, tačiau darbus vertinę komisijos nariai pripažino, kad apsispręsti buvo nelengva, nes konkurso dalyviai pateikė daug nuostabių, šiltų piešinių, į kuriuos žiūrint supranti, kad jaunoji karta moka mylėti ir jausti. Geriausių darbų autoriai bus pagerbti miesto rotušėje.

Kompiuterinių piešinių konkursą „Sveikas, medi!“ organizavo Klaipėdos miesto savivaldybės administracijos Švietimo skyrius ir Asociacija „Klaipėdos žalieji“. Konkurso tikslas – puoselėti mokinių dvasines vertybes, kūrybines kompetencijas, paremtas gamtos stebėjimais, ugdyti gebėjimą supančią gamtą perteikti ir interpretuoti šiuolaikinėmis informacinėmis technologijomis, skatinti jautrumą, pastabumą aplinkai.

Dėkojame matematikos ir informacinių technologijų mokytojai Almai Maskolaitienei.

konkursasmedis1konkursasmedis2konkursasmedis3konkursasmedis4konkursasmedis5konkursasmedis6

dscf4742

Projektas „MOKYKLŲ APRŪPINIMAS GAMTOS IR TECHNOLOGINIŲ MOKSLŲ PRIEMONĖMIS“
STEIGĖJAS