Klaipėdos g. 31, Klaipėda, LT-92354, Tel.Faks.: +370 46 481 540

7. 13:50-14:35

Patyčių dėžutė
Apklausos

Kiek laiko skiriate namų darbams atlikti?

Apklausos rezultatai

Kraunasi ... Kraunasi ...

Sveikiname mūsų mokyklos 7 kl. mokinį Šarūną Vanagą, kuris dalyvavo Respublikinėje bendrojo ugdymo mokyklų 5-8 kl. mokinių konferencijoje ,,Aš ir knyga".

Padėka Pristatymas

5-6 klasių mokiniai dalyvavo Klaipėdos miesto mokinių kompiuterinių piešinių konkurse „Sveikas, medi!“, kurį organizavo Švietimo skyrius, Klaipėdos m. asociacija „Klaipėdos žalieji“. 5 kl. mokinė Gabija Daubarytė 5-6 klasių grupėje užėmė III vietą.

Nugalėtojų darbai.

5-8 klasių mokiniai dalyvavo tarptautiniame kompiuterinių piešinių konkurse „Kalėdų stebuklai 2016”. 8 kl. mokinė Vaiva Aleknavičiūtė su darbu „Dovana Jums“  animacinių filmukų kūrimo grupėje tapo nugalėtoja.

Nugalėtojų darbai.

"Kings" – tai tarptautinė įmonė,  kuri organizuoja edukacinius konkursus (olimpiadas) mokiniams ir siekia padidinti mokymosi motyvaciją bei skatinti nuolatinį tobulėjimą.
    Mūsų mokyklos mokinės Olivija ir Kamilė Valmunskytės dalyvavo  "Kings" anglų kalbos olimpiadoje ir laimėjo prizines vietas. Sveikiname mokines ir  anglų kalbos vyresniąją mokytoją Daivą Buknienę.

XV tarptautinė moksleivių matematikos, ekonomikos ir informacinių technologijų projektinių darbų konferencija Šiaulių universitete

7 klasės mokiniai  Vaiva Aleknavičiūtė, Ieva Kavaliauskaitė, Augustas Vaitelis dalyvavo Tarptautinėje moksleivių matematikos, ekonomikos ir informacinių technologijų projektinių darbų konferencijoje, kuri vyko Šiaulių Universitete. Vaiva Aleknavičiūtė ir Enida Kaminskaitė skaitė pranešimą  „Žaidimų kūrimas su „Scratch“programa“, kuriame pristatė kompiuterinę konstravimo priemonę – Scratch, jos pagrindinius principus. Pademonstravo sukurtus projektus: „Cloud hero“  ir „Žuvyčių siaubas“. Jų scenarijus panagrinėjo programuotojo akimis. Ieva Kavaliauskaitė ir Augustas Vaitelis pateikė integruotą informacinių technologijų ir matematikos projektą„Tvirtas TAIP sveikam gyvenimui“, kuriame pristatė mokinių tiriamuosius ir kūrybinius darbus prevencine tema: stendiniai pranešimai apie rūkymo žalą, statistiniai tyrimai apie mobiliųjų telefonų keliamą pavojų sveikatai, kūrybiniai darbai – komiksai ir animacijos.

Respublikinis  konkursas „Fizikos bandymai aplink mus 2016“

7-osios klasės mokiniai: Vaiva Aleknavičiūtė, Titas Lengvinas ir Arijus Tamašauskas tapo respublikinio konkurso „Fizikos bandymai aplink mus 2016“ nugalėtojais.  Titas Lengvinas  ir Arijus Tamašauskas konkursui pateikė video darbą„Šiluminis skysčių ir dujų plėtimasis“ ir užėmė II-ąją vietą. Vaiva Aleknavičiūtė  konkursui PPT sekcijoje pateikė darbą „Vandens šiluminio plėtimosi ypatumai“ ir užėmė II-ąją vietą.

Ievos Kavaliauskaitė ir Olivijos Pociūtės darbas „Šiluminės energijos perdavimo būdai“ buvo įvertintas labai gerai  ir apdovanotas padėkos raštais.

Vasarės Drungilaitės ir Gretos Pargaliauskaitės darbas „Ar kietieji kūnai tikrai plečiasi?“.

8 kl. mokinių Manto Šniuko ir Elvyros Tarozaitės darbas „Akivaizdu, bet neįtikėtina. Faktai, kuriuos paaiškinti gali Archimedas“.

Tarptautinė mokinių informacinių technologijų konferencija MIK-9

Mantas Šniukas 8 kl. „Žaidžiame „Pacman" su Scratch“.

Respublikinis LOGO 2016 konkursas

5 kl. mokiniai: Urtė GedvilaitėMeda BurvytėSkaiva Žegunytė

7 kl. mokiniai: Marija VaineikaitėVaiva Aleknavičiūtė

Respublikinis Natalijos Kazakovos kompiuterių mokyklos kompiuterinių piešinių konkursas „Žiemos fantazija 2015“

Elvyra Tarozaitė  dinaminių atvirukų 7-8 kl. kategorijoje tapo nugalėtoja. Darbas„Kalėdų senelio išdaigos“

Tarptautinis piešimo kompiuteriu „Velykinių piešinių konkursas  2016“

Vaivos Aleknavičiūtės piešinys „Zuikučio Velykos“ 7-8 klasių grupėje užėmė I-ąją vietą.

(2016-01-19) Žygimanto Švanio (8 kl.) nuotraukų galerija „Žiemos vaizdai".

2015 m. gruodžio mėnesį 6 kl. mokiniai dalyvavo Informacijos technologijų mokymo centro paskelbtame respublikiniame konkurse „Kompiuterinė Kalėdų pasaka 2015“. Andrėjos Kiguolytės piešinys 5–8 kl. grupėje užėmė I vietą. Sveikiname Andrėją! Darbas publikuojamas čia. Mokinę konkursui ruošė informacinių technologijų vyr. mokytoja J. Golovataja.

Lapkričio mėnesį 5-8 kl. mokiniai dalyvavo Klaipėdos Simono Dacho progimnazijos organizuotame piešimo kompiuteriu konkurse „Rudens nuotykis 2015“. 7 kl. mokinio Eimanto Intos piešinys „Rudens melodija“ 7-8 kl. grupėje užėmė III vietą. Sveikiname Eimantą! Darbas publikuojamas tinklapyje: http://www.sdachas.lm.lt/?attachment_id=3310. Dėkojame mokinius konkursui ruošusiai  mokytojai Almai Maskolaitienei.

Konferencijos "Vaikai – vaikams"  (2015-02-18) pranešimai:

„Aš ir mano augintiniai“ Klaipėdos Tauralaukio progimnazijos 2 kl. mok. Gabija – Gabrielė Stripinytė,

„Nei žvyno, nei uodegos“ Klaipėdos Tauralaukio progimnazijos 1 b kl. mok. Teodoras Gedminas, Aronas Šileikis,

„Baltijos jūra: Aš gyva, prašau – saugok mane“ Klaipėdos Tauralaukio prog. 3 kl.mok. Saulė Bartašiūtė,

„Sportiniai šokiai ir pasiekimai“ Klaipėdos Tauralaukio  progimnazijos 4 kl. mok. Benas Mačiulskis,

„Mano pomėgis“ Klaipėdos Tauralaukio progimnazijos 1 a kl. mok. Kristijonas Kiršis.

Projektas „MOKYKLŲ APRŪPINIMAS GAMTOS IR TECHNOLOGINIŲ MOKSLŲ PRIEMONĖMIS“
STEIGĖJAS
SVARBU